“Poston shumë pak me Markun?”, Rudina i jep ndjekësit përgjigjen që nuk e priste

Mediale Vip

“Poston shumë pak me Markun?”, Rudina i jep ndjekësit përgjigjen që nuk e priste

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:44
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Aktorja e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, prej më shumë se 2 vitesh ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me ish-deputin Mark Frrokun.

Që në momentin që ata vendosën që lidhjen e tyre ta bënin publike, Rudina nuk ka ngurruar që në rrjetet sociale të postonte momente me ish-deputetin.

Pavarësisht kësaj, së fundmi ndjekësve të saj i është dukur sikur postimet me bashkëshortin janë më të rrallë. Në një bisedë virtuale që aktorja e njohur zhvilloi në profilin e saj në “Instagram”, dikush e pyeti se pse poston kaq rrallë në rrjetet sociale me partnerin e saj

“Shumë pak poston me Markun… ke frikë nga shtrigat?”– shkruan ndjekësi, ndërsa Rudina publikoi një foto me burrin dhe bashkëngjitur me të shkruan:

“Mua më duket sikur postoj tepër.”

Kujtojmë se pak kohë më parë Rudina Dembacaj ka treguar se ajo dhe Mark Frroku janë gati për tu bërë prindër.

Rudina dhe bashkëshorti i saj janë prindër të 4 fëmijëve, ku 2 vajza dhe 1 djalë vijnë nga martesa e mëparshme e Markut dhe një vajzë nga martesa e mëparshme e Rudinës.

Image
Postimi i Rudinës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat