Bashkëshorti i Vjosa Berishës prek me fjalët e fundit për të

Mediale Vip

Bashkëshorti i Vjosa Berishës prek me fjalët e fundit për të

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 15:45
Fatos dhe Vjosa Berisha

Regjisorja e njohur, Vjosa Berisha vdiq javën e kaluar.

Ajo u varros të enjten e kësaj jave në varrezat e lagjes Arbëri.

Në ceremoninë mortore të pranishëm ishin figura të shumta të sferave të ndryshme të cilët e përkujtuan regjisoren me fjalët më të mira.

Ndër ta edhe bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

“Prive” ka publikuar deklaratën e tij nga ceremonia në të cilën Berisha tha fjalët më prekëse për të ndjerën, Vjosa Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat