Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për herë të parë

Mediale Vip

Olsa Muhameti largohet nga 'Përputhen'? Autorja reagon për herë të parë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 12:21
Olsa Muhameti

Pak ditë më parë burimet treguan se Olsa Muhameti do të largohej nga “Përputhen” dhe se produksionin do ta merrte në dorë vetë Lori Hoxha.

Mirëpo, si qëndron e vërteta?

Olsa ka reaguar me anë të një postimi në Instagram duke i hedhur poshtë këto lajme e duke zbuluar se “Përputhen” do të rikthehet së shpejti.

Image
Postimi i Olsa Muhametit

“E çuna… Po prisni audicionet e “Për’Puthen”? Ja edhe pak, mos u mërzisni”, ka shkruar autorja në Instastory.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat