Kënga e re e Capital T arrin tre milionë klikime për tri ditë

Mediale Vip

Kënga e re e Capital T arrin tre milionë klikime për tri ditë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 13:38
Capital T

“Dukat” mban titullin kënga e re e artistit Capital T, që e solli vetëm tri ditë më parë.

Ky projekt është pëlqyer në masë të madhe nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër kaloi shifrën e tre milionë klikimeve në platformën YouTube.

Kënga verore, me plot ritëm e shumëngjyrëshe tashmë po shpërndahet gjithandej.

“ Tre milionë për tri ditë, Dukat”, ka shkruar artisti krahas një pjesë të shkurtër të hedhur në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Krahas Capital T, një sërë këngësh e bashkëpunimesh janë publikuar gjatë kësaj kohe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat