​Taylor Swift u fejua fshehurazi me të dashurin Joe Alwyn

Mediale Vip

​Taylor Swift u fejua fshehurazi me të dashurin Joe Alwyn

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:59
​Taylor Swift u fejua fshehurazi me të dashurin Joe Alwyn

Taylor Swift është fejuar me të dashurin e saj britanik, Joe Alwyn, raportojnë mediat britanike.

Ata janë bashkë prej pesë vjetësh dhe një mik i aktorit Joe, 31 vjeç, tha se ai i bleu këngëtares Taylor një unazë "të bukur", të cilën ajo e mban vetëm në shtëpi.

Çifti, i cili njihet për mbajtjen e marrëdhënies së tyre shumë private, besohet se ua ka bërë të ditur miqve dhe familjes.

Ylli i popit, 32-vjeç dhe aktori janë të fejuar prej disa muajsh, thonë miqtë.

Një burim i afërt me Joe, tha për “Sun” se Taylor dhe Joe janë tepër të lumtur dhe shumë, shumë të dashuruar.

“Ata në fakt janë fejuar për disa muaj, por i kanë thënë vetëm rrethit të tyre të brendshëm – në thelb të familjes së ngushtë dhe miqve të besuar, shumë të vjetër. Të gjithë janë betuar gjithashtu për fshehtësi”, tha ai.

Sipas tij, vetëm një pjesë e vogël e njerëzve dinë detaje rreth dasmës dhe Taylor nuk i ka treguar as disa nga ekipi i saj për fejesën.

“Ata duan që dashuria e tyre të qëndrojë sa më larg kamerave. Kjo është vetëm për ta. Dhe nëse dhe kur ata shkëmbejnë betimet, sigurisht që nuk do të ketë asnjë Vogue, Rolling Stone ose revista Hello! Do të jetë e thjeshtë dhe elegante – si ata,” tha ai.

Këngëtarja e “Shake It Off” jeton me Alwyn në veri të Londrës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat