“Më pëlqen të jem nënë”/ Adele flet për planet e zgjerimit të familjes, ja sa fëmijë dëshiron këngëtarja të ketë

Mediale Vip

“Më pëlqen të jem nënë”/ Adele flet për planet e zgjerimit të familjes, ja sa fëmijë dëshiron këngëtarja të ketë

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 06:49
Adele

Adele shpreson të zgjerojë familjen një ditë!

Fituesja e Grammy-t, në një intervistë për “Desert Island Discs” tregoi për dëshirën e saj për të pasur më shumë fëmijë. Adele tashmë është nënë e djalit Angelo, me ish-bashkëshortin e saj Simon Konecki.

“Patjetër që do të doja edhe dy fëmijë”, tha ajo. “Do të ishte e mrekullueshme nëse mundemi. Nëse jo, unë kam Angelon. Unë thjesht dua të jem e lumtur.”

Duke folur për mëmësinë, Adele tha se ajo e ka ndryshuar atë në “çdo mënyrë”. “Mirë, keq, e çuditshme. Më pëlqen të jem nënë,” rrëfeu ajo.

Këngëtarja e “Easy on Me” shtoi se djali tashmë po ndjek hapat e saj dhe duket se e do muzikën po aq sa ajo.

“Angelo sapo ka rënë në dashuri me muzikën. Ai ka qenë i dhënë pas videolojërave viteve të fundit, që është shumë zona e babait të tij, jo e imja. Tani ne ulemi dhe bëjmë bisedat më intensive për muzikën.” 

Ne ulemi dhe i dëgjojmë këngët së bashku dhe i veçojmë”, vazhdoi ajo.

Gjithashtu gjatë bisedës, Adele foli për divorcin e saj nga Konecki, i cili u finalizua marsin e kaluar. Kur u pyet nëse ndarja e tyre ishte “e vështirë”, Adele shpjegoi: “Ishte, por jo aq e ndërlikuar sepse ne jemi miq të mirë. Nuk do ta lejoja kurrë që fëmija im të përjetonte dramat e një divorci.”

Këngëtarja, e cila aktualisht është në lidhje me Rich Paul, shtoi: “Nuk ka asnjë problem dhe nuk ka pasur probleme, kështu që mendoj se ishte më e lehtë të sigurohesha që kjo të mos ndodhte. Unë u bekua me të dhe ai është thjesht më i miri.”

Në albumin e saj më të fundit, Adele flet dukshëm për ndarjen e saj nga Konecki dhe përpjekjet për t’i shpjeguar divorcin e tyre Angelos në notat zanore të këngës së saj “My Little Love”.

“Mami ka pasur shumë ndjenja të mëdha kohët e fundit… Ndihem pak konfuze,” dëgjohet të këndojë këngëtarja përpara se ajo t’i shpjegojë Angelos, “Unë e dua babin tënd sepse ai më dha ty. Ti je gjysma ime dhe gjysma babi.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat