Rina Balaj provokon para pasqyrës e veshur në bikini

Mediale Vip

Rina Balaj provokon para pasqyrës e veshur në bikini

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 09:10
Rina Balaj

Rina Balaj, është njëra ndër këngëtaret më seksi shqiptare.

Ajo u qëndron afër fansave me projekte muzikore, por nuk mungon edhe për postime të ndryshme në ‘Instagram’.

Linjat e saj joshëse nuk heziton të i shfaq për ndjekësit e saj.

Në imazhet e saj të fundit, duket tejet provokuese teksa po pozon para pasqyrës ku shihet e veshur vetëm në bikini.

Me pamje pa makijazh dhe një palë syze të zeza, vëmendjen morën edhe tatuazhet e shumta që këngëtarja ka në trup.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Si ti”.

Image
Rina Balaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat