“Ja pra një test pozitiv”, Einxhel reagon pas lajmeve për shtatzëninë, tregon se është me COVID

Mediale Vip

“Ja pra një test pozitiv”, Einxhel reagon pas lajmeve për shtatzëninë, tregon se është me COVID

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 21:22
Einxhel dhe Dagz

Sot në media u aludua për shtatzëni të mundshme të moderatores Einxhel Shkira.

Pas këtyre aludimeve, ka reaguar Einxhel me anë të një InstaStory.

Image

 

Ajo publikoi një imazh të testit të COVID-19, ku tregoi se ka rezultuar pozitiv dhe se koronavirusi ua prishi atyre planet për ditëlindje.

“Ja pra një test pozitiv. Kjo është arsyeja pse s’jam me Dagz sot dhe s’bëmë dot festë për ditëlindje. Covidi na prishi planet”, shkroi ajo.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat