Çfarë i ka ndodhur? Flori Mumajesi merr vendimin e papritur

Mediale Vip

Çfarë i ka ndodhur? Flori Mumajesi merr vendimin e papritur

Më: 4 gusht 2022 Në ora: 20:26
Flori Mumajesi

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ndonëse nuk ka publikuar hite të reja nuk i ka munguar asnjëherë mbështetja nga fansat e tij.

Por kohët e fundit Flori jo vetëm që nuk ka publikuar këngë, por ka fshirë fotot dhe videot në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”.

Flori gjithashtu nuk ka asnjë llogari në rrjetin social më të përdorur “Tik Tok”.

Image
Flori ka fshirë fotot dhe videot në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”

Mos vallë Flori po mendon për një fillim të ri? Ende nuk dihet pse është bërë kjo lëvizje e këngëtarit.

Kujtojmë se këngëtari ishte pjesmarrës edhe në festën e zhvilluar për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian së bashku me Brunon dhe Klajdi Harunin ku sollën një performacë të mrekullueshme dhe bënë publikun të kërcente.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat