Reperi kolumbian peformon sonte në Sunny Hill

Mediale Vip

Reperi kolumbian peformon sonte në Sunny Hill

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 18:29
J Balvin

Reperi kolumbian, J Balvin, sonte do të performojë në Sunny Hill.

Balvin është njëri ndër reperët më të dëgjuar dhe transmetuar në botë në vitet e fundit, dhe bashkë me Dua Lipën që performoi mbrëmë janë emrat kryesorë këtij edicioni.

Balvin madje vetë e ka paralajmëruar performancën e tij në festival.

Image
Postimi i J Balvin
Image
Postimi i J Balvin

Ai e ka bashkëngjitur edhe flamurin e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat