“Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Mediale Vip

“Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 23:30
Dafina Zeqiri dhe Dj Geek

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale.

Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @lyrics.xx__

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

Ndryshe artistja para disa ditësh lansoi projektin muzikor ‘Dhimbje Dhimbje’ ku u pëlqye shumë nga publiku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat