Befason Arjola Demiri, prezanton burrin e saj të ëndrrave

Mediale Vip

Befason Arjola Demiri, prezanton burrin e saj të ëndrrave

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 11:39
Arjola Demiri

Arjola Demiri është duke kaluar disa ditë pushimesh, e sigurisht nuk kanë munguar as fotot nga plazhi e jo vetëm.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto me një statujë, e përbri shkruan: “Burri i ëndrrave të mia, shaka e zezë kjo nga ato të miat”.

Por çfarë ka dashur të thotë Arjola me këtë shaka të zezë?

Image
Arjola Demiri

Shpeshherë aktorja poston kunja në rrjetet sociale të cilat nuk i adreson asnjëherë.

Por veç kësaj ka gjithmonë diçka për të bërë që të flitet për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat