Mirsa ndan foton më të mirë me bashkëshortin në dasmë

Mediale Vip

Mirsa ndan foton më të mirë me bashkëshortin në dasmë

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 00:16
Mirsa Kërqeli

Mirsa Kërqeli është një emër tejet i njohur në mediet rozë.

Ajo me ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente të shumta.

Këtë herë, në një fotografi në këtë sezon vere shihet në një dasmë bashkë me bashkëshortin.

Dyshja shkëlqejnë dhe duken taman çift perfekt.

Ja shikojeni imazhin në vijim.

Image
Mirsa Kërqeli/Instastory
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat