Dua Lipa ndan momente të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim

Mediale Vip

Dua Lipa ndan momente të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 20:32
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me renome, Dua Lipa, prej disa ditësh është duke qëndruar në Kosovë.

Kjo për shkak të festivalit “Sunny Hill”, që organizohet për vitin e tretë me radhë nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Ajo performoi në natën e parë të këtij festivali, ndërkohë që ka ndjekur edhe netët e tjera me artistë të shumtë botëror.

26-vjeçarja ka shpërndarë së fundmi disa momente të veçanta nga “Sunny Hill”, ku shfaqet së bashku edhe me të motrën, Rinën dhe të vëllanë, Gjinin.

Krijuesja e hitit “One Kiss” po ashtu në koleksion ka publikuar edhe imazhin ku bën shqiponjën.

“Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Këtë vit performuan këngëtarë të mëdhenj si: Diplo, Burak Yeter, DJ Regard, J Balvin, Aj Tracey etj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat