Ilda Bejleri publikon fotografi të foshnjës së porsalindur, mësohet gjinia dhe emri

Mediale Vip

Ilda Bejleri publikon fotografi të foshnjës së porsalindur, mësohet gjinia dhe emri

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 23:41
Ilda Bejleri

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri, është bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Siena.

Prezantuesja ka preferuar ta mbajë të fshehtë jetën e saj personale, sidomos periudhën e shtatzënisë, megjithatë disa fotografi të shpërndara në rrjetet sociale nxitet spekulimet se është në pritjen e bukur.

Të hënën mbrëma, Ilda e ka shpërndarë një fotografi të foshnjës së porsalindur për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

“Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”, është përshkrimi i fotografisë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilda Bejleri (@ildabejleri)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat