“Jon qu pesh me ofendime”, Getinjo ka një lutje për fansat

Mediale Vip

“Jon qu pesh me ofendime”, Getinjo ka një lutje për fansat

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 22:09
Getinjo

Reperi kosovar, Getinjo, ka bërë një kërkesë për të gjithë ndjekësit.

Ai iu lut të gjithë atyre që i publikojnë intervistat e tij në Tiktok, t’i ndalin komentet për shkak se po bëjnë komente duke e ofenduar rëndë.

Gjithashtu shkroi se ai nuk është kategori e këtij lloji.

Image

 

“Ju kisha lut krejt juve qe i merrni intervistat e mija ose naj post temin edhe e postoni neper tik tok please boni MUTE comentet se valla jon qu pesh me fjal te rana e me ofendime n’familje.Zoti ju rujt Un sjam kategori e ktij lloji.Respekt”, shkroi ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat