Nuk u rezistoi fotove të saj, Facebook e vlerëson Dua Lipën me notën 10

Mediale Vip

Nuk u rezistoi fotove të saj, Facebook e vlerëson Dua Lipën me notën 10

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 17:18
Dua Lipa

Një ditë më parë Dua Lipa ndau në Facebook disa foto të shkrepura para Sunny Hill Festival që po mbahet këto ditë në Kosovë.

Këngëtarja shqiptare u shfaq e veshur me një kostum rozë, atlete gri dhe çorape të bardha. Dhe ndër shumë komente ra në sy një koment i bërë nga faqja zyrtare e Facebook.

“Ajo është një 10 dhe ka veshjen perfekte”, -shkruhet në komentin e Facebook.

Sigurisht, kush mund të rezistojë pa i bërë një kompliment Dua Lipës?!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat