Camila Cabello e harroi përfundimisht, Shawn Mendes tashmë po kërkon të gjejë dashurinë në një aplikacion takimesh?

Mediale Vip

Camila Cabello e harroi përfundimisht, Shawn Mendes tashmë po kërkon të gjejë dashurinë në një aplikacion takimesh?

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 01:00
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Këngëtari Shawn Mendes thuhet se po kërkon të gjejë sërish dashurinë në një aplikacion takimesh me të famshëm. Ai thuhet se është bashkuar disa ditë pasi ish e dashura dhe këngëtarja Camila Cabello u fotografua dorë për dore me themeluesin e një aplikacioni tjetër për njohje, raporton aceshowbiz.com.

Mendes dhe Cabello u ndanë nëntorin e kaluar pas dy vitesh së bashku, dhe ajo tani është duke shijuar romancën më të fundit me Austin Kevitch , CEO i Lox Club, i cili e përshkruan veten si “një klub takimesh vetëm për njerëz me standarde të larta”.

The Sun ka pretenduar se këngëtari, 24 vjeç, ka lidhur llogarinë e tij zyrtare në Instagram me profilin, i cili shfaq një sërë fotografish të tij, si dhe një ujëvarë dhe një libër vetëndihmës për relaksimin. Sipas aplikacionit, anëtarët duhet të kalojnë një proces verifikimi tepër rigoroz përpara se t’u jepet akses në aplikacion.

Faqja e internetit thotë: Komiteti ynë i anëtarësimit kontrollon çdo aplikant për të vendosur nëse ata janë të përshtatshëm për komunitetin tonë. Nëse pranohet, çdo anëtar i ri paguan një tarifë anëtarësimi për t’u siguruar që ata po bashkohen për arsyet e duhura.

Mendes është parë duke bërë banjo dielli dhe duke notuar në det në Miami, Florida në javët e fundit pasi ai anuloi turneun e tij botëror ‘Wonder’ për hir të shëndetit të tij mendor.

Këngëtari do të ishte duke zhvilluar turneun e tij për vitin e ardhshëm, por tha se ai kishte pasur vështirësi gjatë shfaqjeve të Amerikës së Veriut këtë verë dhe në fund vendosi se ishte më e mira për të anuluar shfaqjet e mbetura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat