Beatrix Ramosaj: Ka me ju kallë me dedikime

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj: Ka me ju kallë me dedikime

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 07:14
Beatrix Ramosaj

Pas “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj publikoi projekte të ndryshme muzikore.

Por, nga publiku ato u morën si dedikim, dhe së fundi ajo e deklaroi të kundërtën.

“Projektet e reja pas daljes nga Big Brother VIP besojeni ose jo, nuk ishin dedikime”, kështu ka deklaruar së fundi në “Prive Reality”.

Por ajo nuk do ta lë me kaq, artistja paralajmëroi se do të ketë të tilla duke thënë: “Ka me ju kallë me dedikime”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat