Blero i përgjigjet Afrona Dikës: Njerëzit paguajnë me mosmirënjohje

Mediale Vip

Blero i përgjigjet Afrona Dikës: Njerëzit paguajnë me mosmirënjohje

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 07:22
Afrona Dika dhe Blero Muharremi

Një “luftë” virtuale ka nisur mes ish çiftit të famshëm, Afrona Dika dhe Blero Muharremi. Pak orë më parë, modelja që jeton prej kohësh në Zvicër thumboi hapur këngëtarin, me të cilin përflitet prej pak kohësh se është ndarë pas disa vitesh martesë.

Një thënie që Afrona Dika publikoi pak orë më parë në rrjete sociale, duket se ka sjellë reagimin e Bleros.

“Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa gjëra pa lidhje ke humbur kohë”, shkroi modelja.

Por, nuk ka vonuar shumë dhe përgjigjja e Bleros. Përmes një postimi në Instastory, ai ka shkruar:

“Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”.

Image
Postimi i Bleros
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat