“Si ia del të jetosh me prindërit e Olsit?”, Egli Tako shtang me përgjigjen e saj

Mediale Vip

“Si ia del të jetosh me prindërit e Olsit?”, Egli Tako shtang me përgjigjen e saj

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 17:36
Egli Tako

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit.

Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku dhe ka zbuluar shumë prej pyetjeve të ndjekësve për jetën e saj personale.

Egli jeton prej disa kohësh me Olsi Bylykun dhe prindërit e tij.

Një ndjekës e ka pyetur se si ja del të bashkëjetojë me prindërit e partnerit dhe të ketë një marrëdhënie të mirë me ta.

“Si ia del të bashkëjetosh me prindërit e Olsit? Po të mbash marrëdhënien me të. Të lutem cili është sekreti. Ke durim ti?- e ka pyetur ndjekësi.

“Unë nuk shquhem për natyrën e duruar, jam impulsive në shumicën e rasteve. Duke ditur çdokush pozicionin përkatës, nuk ka marrëdhënie që nuk funksionon,”-i është përgigjur Egli.

Të shtyrë nga postimet dhe daljet e pakta të saj me Olsin kohëve të fundit, një ndjekës e ka pyetur nëse ka ndodhur ndonjë zënkë mes saj dhe Olsit.

Përgjigjja e Eglit ishte e shkurtër dhe e saktë duke mos dhënë shpjegime të tjera.

“A je zënë me Olsin”, e ka pyetur fansi.

“Jo”, i është përgjigjur Egli.

Kureshtja e fansave është e madhe pasi dikush e ka pyetur pse nuk del më me Olsin.

“Pse nuk po ju shohim me Olsin?”, ka shkruar ndjekësi.

Egli ka treguar se e gjitha vjen si pasojë e angazhimeve të shumta që ka Olsi.

“Olsi po xhiron filmin e tij të ri, punë kolosale. Ndaj nuk po kalojmë shumë kohë bashkë. Faleminderit që interesoheni,”-ka shkruar Egli me pak ironi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat