​Idris Elba u zu në pritë nga lakuriqët gjatë dushit

Mediale Vip

​Idris Elba u zu në pritë nga lakuriqët gjatë dushit

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 18:18
​Idris Elba u zu në pritë nga lakuriqët gjatë dushit

Idris Elba ka treguar se një lakuriq nate prishi një dush me gruan e tij Sabrina.

Aktori 49-vjeçar po bënte një dush me avull me gruan e tij, por iu desh të ikte nudo pasi kishte fobi nga krijesat me krahë.

Idris zbuloi se takimi i papritur ndodhi në fillim të këtij viti teksa ai po xhironte filmin e tij të ri “Beast” në Afrikën e Jugut.

"Unë isha duke xhiruar në Limpopo. Gruaja ime ishte atje dhe ne do të argëtoheshim në dush. Një romancë mëngjesi, e dini? Ajo hyri, pastaj unë e ndoqa dhe mbylla derën. Por më pas shikova poshtë dhe pas dorezës së brendshme të derës së dushit ishte një lakuriq i vogël. I urrej lakuriqët. Ishte e frikshme. U hodha nga dushi kaq shpejt. Gruaja ime tallet me mua për këtë edhe sot e kësaj dite – “Më ke lënë në dush me lakuriq nate!”, tha aktori për revistën “Men's Journal”.

Ylli i “Luther” zbuloi se për herë të parë kishte pasur frikë nga lakuriqët kur ishte në Australi.

"Këta lakuriq të mëdhenj frutash fluturonin në vendin ku unë po qëndroja çdo mbrëmje rreth orës pesë. Ata ishin të mëdhenj dhe të gjatë. Të tmerrshëm. Jo sikurse ai në dush," shpjegoi ai.

Pavarësisht nga tmerret e tij, Idris zakonisht nuk është i panjohur për dushin, pasi ai zbuloi se shpesh shkon dy herë në ditë për të mbajtur veten të ndihet i freskët.

"Bëj dush çdo ditë, ndonjëherë dy herë në ditë. Sapo mora një të freskët prerja e flokëve dhe, sinqerisht, nivelet e mia të energjisë ndjehen ndryshe. Rrobat e mia ndjehen ndryshe," tha aktori i njohur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat