Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

Mediale Vip

Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 20:19
Anne Heche dhe Ellen DeGeneres

Mbrëmjen e së premtes u nda nga jeta pas një aksidenti të rëndë me makinë aktorja, Anne Heche.

Edhe pse thuhej se kishte disa ditë që i kishte vdekur truri, ajo vdiq më 12 gusht.

Pas këtij lajmi, pati reagime të shumta e mesazhe emocionale nga të afërmit e miqtë.

Një nga personazhet që nuk hezitoi t’i dërgonte një mesazh lamtumirës ishte edhe ish-partnerja e saj, Ellen DeGeneres.

Moderatorja e njohur bëri një shkrim në Twitter duke i dhënë lamtumirën e fundit ish-të dashurës.

Kujtojmë se edhe pse ishin çift, ato i dhanë fund lidhjes së tyre në mënyrë miqësore.

“Kjo është një ditë e trishtuar. U dërgoj fëmijëve, familjes dhe miqve të Anne gjithë dashurinë time”, postoi Ellen.

Dashuria mes Heche dhe DeGeneres filloi në vitin 1997 në një festë të Vanity Fair.

Të njëjtat u ndanë tri vite më vonë. Sipas një deklarate të përbashkët, ndarja ishte miqësore.

Realiteti ishte ndryshe, pasi arsyeja e ndarjes kishte të bënte me një partner të ri nga ana e yllit amerikan.

Ishte Coleman Laffon, me të cilin Anne u martua.

Ata patën një djalë së bashku. Gjashtë vjet më vonë, martesa mori fund sepse Heche e kishte tradhtuar me James Tupper.

Ajo lindi fëmijën e dytë me aktorin e lartpërmendur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat