Ngatërroi mollën me pjeshkën, reagimi epik i Rita Orës gjatë transmetimit ‘live’ nuk duhet humbur

Mediale Vip

Ngatërroi mollën me pjeshkën, reagimi epik i Rita Orës gjatë transmetimit ‘live’ nuk duhet humbur

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 21:33
Rita Ora

Rita Ora bëri një gafë teksa bisedonte përgjatë një video-telefonate me prezantuesit AJ Odudu dhe Mo Gilligan por arriti ta mbajë ende të paqartë lajmin për martesën e saj me Taika Waititi.

Duke bërë paraqitjen e saj virtuale me producentin muzikor Netsky për të promovuar këngën e tyre të re Barricades, këngëtarja e hitit “Poison” po diskutonte për ushqimet që i hante gjatë xhirimit të TMS kur papritur merr një pjeshkë nga tasi i saj me fruta.

Ylli papritur tha: “Shiko se çfarë kam në tasin tim me fruta… një mollë. Shiko këtë! A mund ta shohësh? As nuk e di nëse është një mollë, mendoj se mund të jetë një dardhë e tharë”.

Duke “luftuar”për të përmbajtur të qeshurën e saj kur Rita drejtoi frutin para kamerës, AJ tha: “Më vjen keq që të ndërpres por është një pjeshkë, jo një mollë!’

E teksa Rita mbeti  e shokuar për një moment artistja, tha me shaka: ‘Është ora 3 e mëngjesit djema, më jepni një pushim!’

Kjo vjen pasi Rita u martua me Taika në një ceremoni intime në Londër, sipas raportimeve të së hënës.

Ylli thuhet se tashmë ka ndryshuar mbiemrin dhe tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora.

Krijuesja e hitit “Hot Right Now” dhe regjisori i Thor: Love And Thunder, 46 vjeç, janë fotografuar të dy me unazë ari në gishtin e dorës së majtë ditët e fundit – duke ndezur spekulime se ata tashmë kishin kurorëzuar dashurinë në martesë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat