Shakira zhvendoset në një qytet të Amerikës pas ndarjes nga Pique

Mediale Vip

Shakira zhvendoset në një qytet të Amerikës pas ndarjes nga Pique

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 08:46
Shakira dhe Pique

Shakira ka qenë në procesin e ndarjes nga Gerard Pique duke qenë se i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 12 vitesh.

Megjithatë, ajo ka një lidhje të fortë me Barcelonën, këngëtarja ka familjen si dhe miqtë që e mbështesin dhe i kanë kërkuar të largohet nga Spanja dhe të kthehet në Florida.

Miami është “streha” e Shakiras, siç deklaroi miku i familjes dhe agjentja e pasurive të paluajtshme të Douglas Elliman, Ana Lourdes Martinez.

“Miami është shtëpia e saj”, tha gruaja për The Post, duke u shprehur më tej: “Prindërit e saj jetojnë këtu, vëllai i saj jeton këtu, mbesa dhe nipi i saj jetojnë këtu. Ajo nuk ka familje në Spanjë. Është një mjedis ndryshe nga Barcelona”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat