Sonte, nata e madhe e surprizave. Noizy zbulon detaje nga koncerti

Mediale Vip

Sonte, nata e madhe e surprizave. Noizy zbulon detaje nga koncerti

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 19:21
Noizy

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar prej muajsh, Noizy është sonte ka natën e madhe të koncerit në sheshin “Nënë Tereza”.

Reperi ka publikuar së fundi edhe momentet e fundit nga provat.

E gjithë mbrëmja është e mbushur me surpriza.

Pak ditë më parë, Noizy zbuloi edhe disa surpriza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat