Don Xhoni flet rreth këngës “Katile”: Pa inate, është hiti i verës

Mediale Vip

Don Xhoni flet rreth këngës “Katile”: Pa inate, është hiti i verës

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 15:13
Don Xhoni

Këtë verë artisti shqiptar, Don Xhoni lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Katile”.

Kjo këngë, për një muaj mblodhi rreh 30 milionë klikime.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi me anë të një postimi në Instagram, ku e cilësoi si hit.

“Pa inat me asnjë artist, po flasim vetëm me fakte kënga Katile është hiti i verës”, tha ai. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat