Plagosi me thikë bashkëshortin, arrestohet në mes të natës ish-stilistja e njohur

Mediale Vip

Plagosi me thikë bashkëshortin, arrestohet në mes të natës ish-stilistja e njohur

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 08:55
Sophia Loren

Ish-stilistja e Sophia Loren ka përfunduar në burg.

Në moshën 84-vjeçare, Loretta u arrestua me akuzën se ka plagosur me thikë bashkëshortin e saj, në kulmin e një sherri mes tyre.

Tgcom 24 raporton se Loretta e goditi të shoqin me thikën e kuzhinës, veprim ky që sipas saj u krye për vetëmbrojtje.

Policia e mori nga shtëpia e saj në mes të natës, me pizhame, nuk u la as për të marrë protezat, pasi u dërgua menjëherë në komisariatin në Rebibbia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat