Mes lajmeve për një lidhje me DiCaprio-n, Gigi bën veprimin e papritur ndaj Zayn Malik

Mediale Vip

Mes lajmeve për një lidhje me DiCaprio-n, Gigi bën veprimin e papritur ndaj Zayn Malik

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 15:31
Gidi Hadid, Zayn Malik dhe Leonardo DiCaprio

Gigi Hadid prej disa ditësh ka qenë në vëmendje të mediave për një lidhje me Leonardo DiCaprion.

Ky lajm u tha se kishte shqetësuar Zayn Malik pasi ai po kërkon rikthimin me partneren.

E mes kësaj situate, Gigi ka bërë veprimin e papritur ndaj ish-partnerit. Khai, vajza e tyre ka festuar ditëlindjen dhe modelja postoi në Instastory një foto të tortës së vogëlushes dhe etiketoi Zayn.

Image
Fotoja e postuar nga Gigi

“Vajza jonë ëngjëllore bëri 2 vjeç sot”, shkroi Gigi duke i bërë tag babait të së bijës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat