Cllevio i jep fund armiqësisë me Noizyn, ja kush e bindi

Mediale Vip

Cllevio i jep fund armiqësisë me Noizyn, ja kush e bindi

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 17:55
Noizy dhe Cllevio

Cllevio ka hequr sërish dorë nga zënkat me Noizyn. Ai ka bërë me dije se ka vendosur t'i japë fund armiqësisë dhe shkak është bërë Dritan Dajti.

Cllevio ka treguar se Noizy ka shkuar të takojë në burgun e Peqinit, Dritan Dajtin, dhe pas këtij takimi Cllevio ka vendosur të mos e shajë më.

“Nuk la njeri pa kapur për të mbyllur muhabetin, në fund fare shkoi në burgun e Peqinit takoi pedagogun tim dhe më tha pedagogu mua lëre. Është futur Tani, kupton Tanit nuk ja prisht dot.

Ja prish moj ja prish, por më ndëshkon ai. Të tjerët le të më ndëshkojnë, por atë nuk dua kurrë. Edhe prapë, si të thuash më është futur ai por mua ndonjëherë nuk më mbajnë nervat”, është shprehur ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat