Dasma po vjen, por a do e marrë Armina mbiemrin Mevlani? Përgjigjet blogerja

Mediale Vip

Dasma po vjen, por a do e marrë Armina mbiemrin Mevlani? Përgjigjet blogerja

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 09:51
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” Armina zbuloi detaje të tjera nga dasma me Shkëlzenin. Ajo tregoi se do t’i japë fund beqarisë këtë fund shtatori, por a do të marrë mbiemrin Berisha?

Armina zbuloi se dhe pasi të martohet me Shkëlzenin do të mbajë mbiemrin e saj, Mevlani.

“Javës tjetër do jesh si zonja Berisha, do na vish në studio”, i tha Dalina. 

“Jo do të vij zi zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani", u përgjigj Armina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat