Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

Mediale Vip

Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 21:58
Elita dhe Gjiko

Sot, për çiftin Elita Rudi dhe Gjiko është një festë e veçantë.

Dyshja festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Lidhur me këtë datë moderatorja ka bërë një dedikim të ëmbël për bashkëshortin me anë të disa InstaStory.

“Je i vetmi që dua të mërzisë gjithë jetën. Dua të ecim përdore kur të jemi 80 vjeç dhe të themi: “Ia dolëm”. Këta sy, i dashur…nuk gënjejnë kurrë!”, shkroi ajo.

Theksojmë se çifti janë prindër të dy fëmijëve.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat