Semi Jaupaj publikon projektin e ri muzikor “Nah”

Mediale Vip

Semi Jaupaj publikon projektin e ri muzikor “Nah”

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 19:08
Semi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Semi Jaupaj ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Kënga më e re nga Semi mban titullin “Nah” dhe u kompletua edhe nga ana vizuale.
Producent i këngës është Fatjon Miftari me tekst dhe muzikë nga Lira.

Projekti erdhi me miksim dhe masterizim nga Johan Bejerholm teksa puna për realizimin e klipit kiu besua produksionit ‘Imagine’.

Semi dukej e mahnitshme në skenat e videoklipit, i cili tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj.

Kujtojmë që pas përfundimit të Big Brother VIP ku Semi mori pjesë ajo ka lansuar disa projekte të suksesshme në mesin e tyre këngën “Mos u kthe” që u kthye në një hit të madh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat