Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Mediale Vip

Mozzik thyen rekord me këngën dedikuar të bijës

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 10:46
Mozzik dhe Hana

Mozzik ka thyer rekord me projektin e ri muzikor dedikuar vajzës së tij, Hanës. “Të dua” mban titullin kënga që i ka prekur të gjithë me fjalët që një baba i thotë të bijës.

Kanë kaluar 24 orë që nga publikimi i saj dhe projekti muzikor ka arritur të grumbullojë gjithsej 1.8 milionë klikime në Youtube dhe pritet që të kapë 2 milion shumë shpejt. 

Në këtë këngë, Mozzik tregon se sa vështirë e përjeton largësinë nga e bija dhe gjithë familja e tij. 

Ndër të tjera ai hodhi dyshime mbi arsyet e ndarjes nga Loredana, por kjo e fundit reagoi duke u shprehur se Mozzik ka pasur gjithmonë të drejtë ta takojë të bijën dhe ajo nuk e ka ndaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat