Këngëtarja shqiptare bën më në fund publike lidhjen

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare bën më në fund publike lidhjen

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 11:39
Rosela Gjylbegu

Nga Rosela Gjylbegu nuk kemi patur asnjëherë lajme rozë.

Kjo pasi këngëtarja ka zgjedhur që jetën e saj private t’a mbajë gjithnjë larg medias.

Por mesa duket këtë herë ka vendosur që partnerin e saj, t’a bëjë publik me anë të këtij postimi në rrjetet sociale.

Image
Postimi i saj

Pa shumë fjalë e dedikime Rosela ka vendosur që këtë moment të lumtur ta ndajë me ndjekësit dhe fansat e saj ndër vite.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat