Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe ja si duket

Mediale Vip

Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe ja si duket

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 12:12
Arjola Demiri

Arjola Demiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Aktorja ka rikrijuar look-un e Monica Belluccit në filmin e famshëm “Malena”.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me flokët kaçurrela të shkurtra dhe e veshur me një xhaketë të zezë.

Arjola ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat