Luana Vjollca merr pjesë në Javën e Modës në Milano

Mediale Vip

Luana Vjollca merr pjesë në Javën e Modës në Milano

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 17:05
Luana Vjollca

Java e Modës në Milano ka nisur prej disa ditësh dhe tashmë kanë defiluar disa prej ikonave të modës.

E pranishme në eveniment ka qenë edhe prezantuesja e këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca.

Ajo ka bërë disa postime në rrjete sociale, ndërkohë që ka sjell pamje nga vendi i ngjarjes.

Image
Luana Vjollca

Biondja duket se po qëndron prej disa ditësh në Itali për shkak të angazhimeve që ka atje.

E njëjta përndryshe ka paralajmëruar rikthimin me një emision të ri në TV Klan, pas largimit nga Top Channel.

Image
Luana Vjollca/Instagram

“Zemër Luana” – mban titullin projekti i ri për të cilin theksoi se do ta publikojë së shpejti.

Artistja këtë kohë ka qenë e angazhuar edhe në projekte të tjera, jashtë ekranit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat