Brad Pitt thuhet se po flirton me modelen Emily Ratajkowski

Mediale Vip

Brad Pitt thuhet se po flirton me modelen Emily Ratajkowski

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 19:44
Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski thuhet se kanë kaluar kohë së bashku.

Të hënën në mëngjes, PageSix pretendoi se aktori 58-vjeçar i “Bullet Train” dhe supermodelja 31-vjeçare e markës “Versace” janë takuar me njëri-tjetrin, por nuk janë ‘zyrtarisht në lidhje’.

Dhe burimi i faqes tregoi gjithashtu se më shumë do të zbulohet më vonë, shkruan DailyMail.

Javën e kaluar u përfol në rrjetet sociale se bukuroshja brune dhe aktori veteran po shiheshin, por nuk kishte asnjë provë.

Burimi i PageSix tha: “Njerëzit kanë spekuluar për këtë për një kohë. Brad nuk po takohet me askënd. Ata [Pitt dhe Ratajkowski] janë parë disa herë së bashku”.

PageSix nuk tha se në cilin qytet kanë kaluar kohë të dy, por ajo ka qenë në New York së fundmi dhe më pas javën e kaluar shkoi në Itali për shfaqjen e “Versace”. Të dielën Pitt ishte në Paris.

Por duket se Emily nuk është e vetmja, pasi burimi i brendshëm tha se ai është ‘parë edhe me njerëz të tjerë’ muajt e fundit.

Dhe më pas u shtua se ai në të vërtetë nuk po takohet me “ndokënd në veçanti”.

Në gusht, revista ‘OK’ pretendoi gjithashtu se Pitti po afrohej me Ratajkowskin duke shkruar: “Ai e kërkoi atë të dilte dhe ajo tha po. Ajo është gjithmonë edhe pse Brad ishte i lezetshëm, dhe siç e pa, çfarë kishte për të humbur?”.

Ndërkohë, Pitt është divorcuar nga Angelina Jolie, por ai ende po debaton me të për kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Dy nga fëmijët janë të rritur – Maddox është 21 vjeçe dhe Pax është 18. Por ka katër fëmijë të tjerë: Zahara, 17, Shiloh, 16 dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 14 vjeç.

Një nga të vetmet femra me të cilat duket se ka dalë që nga Jolie është modelja Nicole Poturalski.

Emily së fundmi bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard mes pretendimeve se ai e kishte tradhtuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat