Khloe Kardashian “kapet” bashkë me aktorin italian Michele Morrone

Mediale Vip

Khloe Kardashian “kapet” bashkë me aktorin italian Michele Morrone

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 21:07
Michele Morrone

Ylli televiziv Khloe Kardashian është fotografuar gjatë ditës së djeshme me aktorin italian Michele Morrone gjatë “Javës së Modës” në Milano.

Ata gjatë tërë kohës kanë qenë të shoqëruar me njëri-tjetrin.

Khloe kishte një veshje të zezë dhe të shoqëruar me diamante.

Tashmë të quajtur çift, Kardashian dhe Morrone u panë bashkë duke qëndruar edhe në ndejën e organizuar nga Dolce and Gabbana.

Michele Morrone, mori vëmendje të madhe me rolin e tij në filmin “365 days”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat