U tha se e bëri për të qarë me deklaratën për ‘Dubai Porta Potty’/ Arta Anitaj “thumbon” Ermal Mamaqin

Mediale Vip

U tha se e bëri për të qarë me deklaratën për ‘Dubai Porta Potty’/ Arta Anitaj “thumbon” Ermal Mamaqin

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 01:01
Ermal dhe Arta

Nata e parë të spektaklit “Dance With Me”, u përfol goxha në rrjet për komentin ‘thumbnues’ të Ermal Mamaqit për Arta Anitajn.

Aktori risolli në vëmendje skandalin e bujshëm “Dubai Porta Potty”, duke aluduar se Arta është pjesë e tij.(Kliko këtu).

U përfol se Arta nuk e priti aspak mirë komentin e aktorit të humorit dhe kishte shpërthyer në lot kur ndodhej në prapaskenë. Por sot modelja ka folur gjatë klipit të saj në lidhje me situatën dhe theksoi se nuk është prekur aspak nga kjo gjë. Modelja shtoi se Ermali e bëri këtë deklaratë për klikime.

“Nuk e kuptoj përse duhet që të bjeri në nivelin e komentuesve të Facebook-ut apo Instagramit”- u shpreh konkurrentja duke thumbuar aktorin.

Mirëpo as Ermali nuk e la me kaq. Aktori u shpreh se do të donte që Arta t’ja thoshte këtë gjë gjatë një darke dhe sqaroi të gjithë njerëzit të cilët e kanë keqinteretuar komentin e tij madje ai i thumboi duke thënë se këtyre personave iu ‘djeg miza’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat