Granit Xhaka feston ditëlindjen e 30-të, bashkëshortja i bën një dedikim

Mediale Vip

Granit Xhaka feston ditëlindjen e 30-të, bashkëshortja i bën një dedikim

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:39
Leonita dhe Granit Xhaka

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka, po feston ditëlindjen ditën e sotme.

Ai ka mbushur plot 30 vite jetë.

Futbollisti ka marrë urime të shumta nga familjarë, miqë e fansat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEONITA XHAKA (@leonita.x)

Një urim nuk mungoi as nga bashkëshortja e tij.

Ajo ka përmbledhur në një video disa nga momentet e tyre të lumtura, që nga takimet e para.

“Për dashurinë time, për burrin dhe babanë më të mirë në botë, për personin që është më i kujdesshëm e më i dashur. Urime ditëlindjen. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, ata janë prindër të dy vajzave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat