Në tetor kemi dasëm, Arbër Hajdari i jep fund beqarisë!

Mediale Vip

Në tetor kemi dasëm, Arbër Hajdari i jep fund beqarisë!

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 17:54
Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë. Në 1 tetor çifti do të kurorëzojë historinë e dashurisë dhe burime për Kryefjala.com kanë thënë së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg Tiranës dhe afër Elbasanit.

Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Ish opinionisti i Big Brother ka treguar se ai dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë dhe që të dy kanë rënë dakort që të jetojnë në Tiranë.

Siç e dini partnerja e tij është nga Kosova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat