Pas konfirmimit të rikthimit të tyre, Donaldi bën reagimin epik për foton e Borës

Mediale Vip

Pas konfirmimit të rikthimit të tyre, Donaldi bën reagimin epik për foton e Borës

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 08:46
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani konfirmoi sot zyrtarisht ribashkimin me Donald Veshajn. Ajo ndau një foto, në të cilën shfaqeshin së bashku dhe shkruante: “Na lini të kërcejmë”.

Më tej, u publikua dhe një video, ku çifti ndanë detaje nga lidhja e tyre.

Ndërkohë, rreth një orë më parë, ka reaguar Donaldi, i cili ka ripostuar në Instastory foton e Borës.

Image
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

“Një hudhër për siguri”, ka shkruar aktori, duke i dhënë edhe më shumë zë ribashkimit të tyre.

Bora dhe Donaldi janë qendra e mediave rozë prej disa muajsh. Kjo pasi aktori mori pjesë në “Big Brother VIP” dhe historia e tyre e dashurisë kaloi në disa etapa ndarje e bashkimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat