Çifti i njohur, prindër për herë të dytë. Fotoja e parë dhe mesazhi i ëmbël

Mediale Vip

Çifti i njohur, prindër për herë të dytë. Fotoja e parë dhe mesazhi i ëmbël

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 15:15
Mesut Ozil, Amine Gulse

Futbollisti i njohur, Mesut Ozil, është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Amine Gulse, ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ela.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Ozil, i cili përmes një postimi në Twitter ka shkruar:

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë e vogël Ela”.

Ozil dhe Gulse u martuan në vitin 2019 dhe një vit më vonë mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, Eda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat