Era Istrefi ka disa fjalë për Don Xhonin

Mediale Vip

Era Istrefi ka disa fjalë për Don Xhonin

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 18:53
Era dhe Don Xhon

Para disa ditësh reperi shqiptar, Don Xoni dhe artistja Era Istrefi kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë muzikor.

E këngën dyshja pritet që ta lansojnë këtë të enjte.

Së fundmi në një InstaStory, Era publikoi një foto me reperin ku vëmendje mori përshkrimi i fotos.

“E du se është bandit”, shkroi ajo sipër fotografisë. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat