“Sa t’luta ëndrrat mos na i the” thotë Blero në bashkëpunimin e ri

Mediale Vip

“Sa t’luta ëndrrat mos na i the” thotë Blero në bashkëpunimin e ri

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 19:23
Blero

Blero sjell projektin e radhës.

Ai realizoi një bashkëpunim me këngëtaren Arta Zenelaj.

Dyshja erdhën me këngën e re me titull “Shtatori”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat