Fifi ia thotë publikisht Adisit: Sot më ke bërë nervoz

Mediale Vip

Fifi ia thotë publikisht Adisit: Sot më ke bërë nervoz

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 19:49
Filloreta Raçi

Këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi tash e një kohë e ka konfirmuar lidhjen e saj me Adis Patushin.

Ajo përmes një postimi në InstaStory ka thënë se Adisi është njeriu më i mrekullueshëm që ajo e ka takuar. 

Image
Fifi dhe Adonis

Megjithatë, ajo publikisht i ka thënë Adisit se e ka bërë nervoz sot.

“I love you më shumë se çdo gjë në univers edhe pse m’ki bo nervoz sot”, ka shkruar tutje Fifi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat