Pas dramave familjare, Nicola dhe Brooklyn shkojnë për të mbështetur Victoria-n në Paris

Mediale Vip

Pas dramave familjare, Nicola dhe Brooklyn shkojnë për të mbështetur Victoria-n në Paris

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 17:38
Victoria Beckham

Pas gjithë dramave, çifti i sapomartuar Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz udhëtuan drejt Francës për të mbështetur Victoria Beckham në shfaqjen e saj të parë të Javës së Modës në Paris të premten, duke u ulur në rreshtin e parë së bashku me David Beckham dhe pjesën tjetër të familjes, Romeo, Cruz dhe Harper.

“Jam shumë mirënjohëse për familjen time, @BritishVogue dhe @VogueMagazine që më kanë mbështetur gjithmonë në këtë udhëtim xx VB”, ka shkruar ish-Spice Girl, në një foto në Instagram të fëmijëve të saj me Anna Wintour dhe Edward Enniful.

Në fund të prezantimit, Victoria shpërtheu në lot, e pushtuar nga emocionet.

Ndërsa Brooklyn u pa duke përqafuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë të atin, pas shfaqjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat