Aida Doçi shtatzënë, po bëhet nënë për herë të parë

Mediale Vip

Aida Doçi shtatzënë, po bëhet nënë për herë të parë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 21:46
Aida Doçi

Ajo ka qenë shumë e angazhuar gjatë verës në shumë ahengje familjare, duke mos i lënë anash as projektet muzikore.

E gjithë këtë punë, del se këngëtarja i ka bërë vet e dyta.

Prive mëson se Aida është disa muajshe shtatzënë.

Këngëtarja ka zgjedhur që këtë periudhë ta kalojë në privatësi të plotë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat