I doli pa leje “diss-i” ndaj Unikkatilit, reagon Fero: Kush e ka publiku, marre i koft

Mediale Vip

I doli pa leje “diss-i” ndaj Unikkatilit, reagon Fero: Kush e ka publiku, marre i koft

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 20:01
Fero

Në rrjete sociale ka qarkulluar një këngë e papublikuar e reperit, Fero.

Bëhet fjalë për “diss-in” ndaj Unikkatilit dhe TBA-së.

Si duket ky “diss”, ishte krijuar në kohën kur Fero kishte përplasje të forta publike me Unikkatilin dhe grupin e njohur.

E si duket, ky projekt është publikuar pa dëshirën e Feros.

Teksa ndodhet në Dubai, ku edhe po pushon me Arbenitën, Fero ka reaguar ndaj kësaj.

“Kushdo që e ka publikuar atë diss, marrë i qoftë, nuk është dashtë. Se unë vetë se kom publiku, e pata qit BMË u kon e lehtë. Thojsha që najsen, pastaj i lëshoj Hiroshimat e tjera. Mbi të gjitha, ju kërkoj faqeve mos me postu se ai është kapitull që ka kaluar. Mbreti i hiphopit”, është shprehur ai në postim.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat